Sporting Eesti MV 2023

Toimumise aeg
-
Registreerimise lõpp
31.5.2023
Kohanimi
Vecbebri, Eesti
Võistlusala
FITASC Sporting
Maksevõimalused:
Sularahamakse
Harjutus:

Võistlused toimuvad Lätis uues lasketiirus Latvia, Bebru parish, "Āpšukalns".

Asukoht: https://ej.uz/GoogleMaps-Apsukalns

Võistlus peetakse vastavalt FITASC Sporting reeglitele. Individuaal- ja meeskondlik võistlus. Eesti Meistrivõistluse arvestuses on EJSL-i laskurilitsentsi olemasolu kohustuslik.

Autasustamine:

Autasustatakse Eesti Jahispordi Liidu poolt välja pandud medlitega iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ja 3 parimat meeskonda. OPEN klassi sportlast autasustatakse korraldaja poolt väljapandud auhindadega, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Informatsioon:

Küsimuste korral palun võtta ühendust Ivar Pärn +3725108662

Võislus toimub Lätis koos Läti Meistrivõistlustega

Meeskondlik tasu: 20€

Võistlustulemused
Osalustasu: 120 €
Erihind:
Juuniorid: 50

Laskurite nimekiri

KõikOPNMANVETSENMASJUNLAD
  • Roman Kuprijanov: OPN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Margus Valgma: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Arti Silm: OPN, MTÜ Jahilaskmine
  • Egert Malts: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Maaris Sveters: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Enar Viljamaa: OPN, Elva Jahilaskeklubi
  • Raivo Kimmel: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Fredi Tarbe: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Olev Kuuse: MAS, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Asko Tasa: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Alo Ling: VET, Individuaal
  • Roland Pullerits: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Christian Aruksaar: JUN, Individuaal
  • Mikk Pukk: MAN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Aare Kurist: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Silvar Algpeus: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Tauri Tamm: OPN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Siim Suvi: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Maido Kartau: MAN, Põlva Jahiselts
  • Anti Peetso: SEN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Aarika Jõgiste: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Oliver Leif: MAN, Individuaal
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Veikko Tihvan: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Jahilaskmine
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Andero Slavski: MAN, Rahvaspordiklubi Rae