Sporting Eesti MV 2023

Date of competition
-
End of registration
31.5.2023
Place
Vecbebri, Estonia
Discipline
FITASC Sporting
Payment:
Cash payment
Exercise:

Võistlused toimuvad Lätis uues lasketiirus Latvia, Bebru parish, "Āpšukalns".

Asukoht: https://ej.uz/GoogleMaps-Apsukalns

Võistlus peetakse vastavalt FITASC Sporting reeglitele. Individuaal- ja meeskondlik võistlus. Eesti Meistrivõistluse arvestuses on EJSL-i laskurilitsentsi olemasolu kohustuslik.

Rewarding:

Autasustatakse Eesti Jahispordi Liidu poolt välja pandud medlitega iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ja 3 parimat meeskonda. OPEN klassi sportlast autasustatakse korraldaja poolt väljapandud auhindadega, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Information:

Küsimuste korral palun võtta ühendust Ivar Pärn +3725108662

Võislus toimub Lätis koos Läti Meistrivõistlustega

Meeskondlik tasu: 20€

Entry fee: 120 €
Special price:
Juuniorid: 50

Shooters list

AllMANVETSENMASJUNOPNLAD
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Margus Valgma: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Egert Malts: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Maaris Sveters: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Raivo Kimmel: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Fredi Tarbe: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Olev Kuuse: MAS, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Asko Tasa: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Alo Ling: VET, Individual
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Christian Aruksaar: JUN, Individual
  • Mikk Pukk: MAN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Aare Kurist: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Silvar Algpeus: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Tauri Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Siim Suvi: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Maido Kartau: MAN, Põlva Jahiselts
  • Anti Peetso: SEN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Aarika Jõgiste: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Oliver Leif: MAN, Individual
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Veikko Tihvan: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Jahilaskmine
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Andero Slavski: MAN, Rahvaspordiklubi Rae