CSP Eesti GP 2023

Toimumise aeg
-
Registreerimise lõpp
17.8.2023
Kohanimi
Pärnu LT, Eesti
Võistlusala
FITASC Compak Sporting
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Individuaalvõistlus vastavalt FITASC Compak Sporting reeglitele

EJSL kodulehel saavad registreerida ainult Eesti Jahispordi Liidu laskurilitsentsi omavad laskurid!!!

Registreerida saab ka FITASC kodulehel: www.fitasc.com

Hätta jäämise korral helistage 5108662 Ivar

Autasustamine:

Autasustatakse FITASC medalitega ja korraldajate poolt välja pandud auhindadega kõikide klasside kolme parimat laskurit

Informatsioon:

Lisainfo Ivar Pärn tel. +372 5108662

Võistlustulemused
Osalustasu: 180 €
Erihind:
Juuniorid: 100

Laskurite nimekiri

Vabu kohti on jäänud 132

KõikOPNMANVETMASSENLADJUN
  • Roman Kuprijanov: OPN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Silvar Algpeus: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Egert Malts: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Olev Kuuse: MAS, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Taivo Tigane: SEN, Jaanikese Jahiühing
  • Arti Silm: OPN, MTÜ Jahilaskmine
  • Seppo Põldsepp: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Maaris Sveters: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Veikko Tihvan: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Andres Brant: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Tauri Tamm: OPN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Asko Tasa: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Aarika Jõgiste: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Roland Pullerits: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Ants Tormilind: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Margus Valgma: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Maido Kartau: MAN, Põlva Jahiselts
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Enar Viljamaa: OPN, Elva Jahilaskeklubi
  • Raldi Kaljurand: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Oskar Paukku: MAS, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Igor Homin: OPN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Siim Suvi: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Marek Lillemäe: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kaspar Kruusmägi: OPN, Saarte Jahimeeste Selts
  • Jaak Jäme: OPN, Individuaal
  • Argo Saagpakk: MAN, Saarte Jahimeeste Selts
  • Christian Aruksaar: JUN, Individuaal
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Kalvi Viidas: OPN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Ago Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Rain Lepp: OPN, Elva Jahilaskeklubi
  • Tõnis Balodis: MAN, Jaanikese Jahiühing
  • Ervin Juht: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Marten Rimmel: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Raivo Kimmel: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kristo Lipp: OPN, MTÜ Jahilaskmine
  • Viktor Beregov: VET, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Anneli Ahu: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Jahilaskmine
  • Reigo Paukku: MAN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi