CSP Eesti GP 2023

Date of competition
-
End of registration
17.8.2023
Place
Pärnu LT, Estonia
Discipline
FITASC Compak Sporting
Payment:
Payment with credit card
Cash payment
Exercise:

Individuaalvõistlus vastavalt FITASC Compak Sporting reeglitele

EJSL kodulehel saavad registreerida ainult Eesti Jahispordi Liidu laskurilitsentsi omavad laskurid!!!

Registreerida saab ka FITASC kodulehel: www.fitasc.com

Hätta jäämise korral helistage 5108662 Ivar

Rewarding:

Autasustatakse FITASC medalitega ja korraldajate poolt välja pandud auhindadega kõikide klasside kolme parimat laskurit

Information:

Lisainfo Ivar Pärn tel. +372 5108662

Results
Entry fee: 180 €
Special price:
Juuniorid: 100

Shooters list

Free spaces left 132

AllMANVETMASSENLADOPNJUN
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Silvar Algpeus: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Egert Malts: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Olev Kuuse: MAS, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Taivo Tigane: SEN, Jaanikese Jahiühing
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Seppo Põldsepp: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Maaris Sveters: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Veikko Tihvan: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Andres Brant: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Tauri Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Asko Tasa: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Aarika Jõgiste: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Margus Valgma: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Maido Kartau: MAN, Põlva Jahiselts
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Raldi Kaljurand: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Oskar Paukku: MAS, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Siim Suvi: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Marek Lillemäe: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kaspar Kruusmägi: JUN, Saarte Jahimeeste Selts
  • Jaak Jäme: OPN, Individual
  • Argo Saagpakk: MAN, Saarte Jahimeeste Selts
  • Christian Aruksaar: JUN, Individual
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Kalvi Viidas: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Ago Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Rain Lepp: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Tõnis Balodis: MAN, Jaanikese Jahiühing
  • Ervin Juht: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Marten Rimmel: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Raivo Kimmel: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kristo Lipp: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Viktor Beregov: VET, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Anneli Ahu: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Jahilaskmine
  • Reigo Paukku: MAN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi