Inglise SP - Eesti MV

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
15.9.2022
Kohanimi
Elva JT, Eesti
Võistlusala
Inglise Sporting
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Võistlus vastavalt CPSA reeglitele. Püssi asend ootel vaba. Max. padrun - haavel 2,5...2,0mm, 28g.

Märke: 140+20

Autasustamine:

Auhinnatakse kõikide võistlusklasside kolme parrimat ja kolme parimat võistkonda EJSL poolt välja pandud medalitega. Gruppide parimaid autasustatakse korraldaja poolt välja pandud auhindadega

Informatsioon:

Küsimuste korral palun võtta ühendust Andres Kõiva 3725027776 või Ivar Pärnaga 3725108662

Meeskondlik tasu: 20€

Võistlustulemused
Osalustasu: 70 €
Erihind:
Open: 75
Juuniorid: 35

Laskurite nimekiri

AllMANLADSENOPNJUNVET
  • Egert Malts: MAN, Jaanikese Jahiühing
  • Seppo Põldsepp: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Marek Lillemäe: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Maarika Parv: LAD, Individuaal
  • Marko Vann: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kalev Kikerpill: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • kalev viidas: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Maido Kartau: MAN, Põlva Jahiselts
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Peep Kamarik: OPN, Individuaal
  • Pasi Siikaluoma: OPN, Individuaal Soome
  • Tauri Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Rain Lepp: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Jouni Lehtoranta: OPN, Individuaal Soome
  • Markku Poutiainen: OPN, Individuaal Soome
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Maaris Sveters: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Rafik Asadov: OPN, Põlva Jahiselts
  • Raivo Kimmel: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Olev Schmidt: VET, Individuaal
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Tanel Kapp: MAN, Põlva Jahiselts
  • Ivo Sepp: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Siim Suvi: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Alo Ling: SEN, Individuaal
  • Margus Valgma: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Andres Karu: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Oskar Paukku: VET, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Ain Tukk: VET, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Mait Sirel: JUN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Jaan Uluots: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Edmunds Juskevics: OPN, Individuaal Läti
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Sentis Shalders: OPN, Individuaal Läti
  • Indars Ziemiņš: OPN, Individuaal Läti
  • Eduards Latuns: OPN, Individuaal Läti
  • Aleksis Ziemiņš : OPN, Individuaal Läti
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Fredi Tarbe: SEN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Kalvi Viidas: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir