CSP - Eesti KV II etapp

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
5.5.2022
Kohanimi
Pärnu LT, Eesti
Võistlusala
FITASC Compak Sporting
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist). Välisriikide laskesportlased ja EJSL-i laskurlitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis, mille arvestusse lähevad automaatselt ka EJSL-i litsentsi omavad kohalikud laskesportlased.

Autasustamine:

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda korraldaja poolt välja pandud karikatega.

OPEN klassi sportlast autasustatakse karikaga, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Iga tugevusgrupi parimat laskesportlast autasustatakse võistluse korraldaja poolt välja pandud auhindadega.

Informatsioon:

Osavõtutasu tasutakse registreerimise käigus pangalingi kaudu või sularahas kohapeal. Küsimuste korral palun võtta ühendust Ivar Pärn'ga +372 5108662, Taivar Lumiste +372 5046194

TIIRU ASUKOHT

Koordinaadid:

 

58°24'10.3"N 24°32'14.4"E

58.402858, 24.537324

 

Pärnu

Lauka 6, Pärnu linn

Meeskondlik tasu: 20€

Võistlustulemused
Osalustasu: 60 €
Erihind:
Open: 65
Juuniorid: 25

Laskurite nimekiri

AllMANVETSENOPNMASLADJUN
  • Silvar Algpeus: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Sulev Kont: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ivo Sepp: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Tair Tooming: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Urmas Augla: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Juris Lazdins: OPN, Individuaal Läti
  • Seppo Põldsepp: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Raivo Kimmel: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Eriks Bergs: OPN, Individuaal Läti
  • Lembit Mihkelstein: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Rain Lepp: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Maaris Sveters: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kristaps Broks: OPN, Individuaal Läti
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Marko Vann: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Taivar Lumiste: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tiiu Ratassepp: LAD, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Andres Brant: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Einārs Lapiņš: OPN, Individuaal Läti
  • Ivars Bubnovs: OPN, Individuaal Läti
  • Eero Kajakas: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Mihhail Jegorov: MAS, Klubi Tajask
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Reigo Paukku: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Sentis Shalders: OPN, Individuaal Läti
  • Arno Kull: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Edgars Skele: OPN, Individuaal Läti
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Tauri Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Jaak Jäme: VET, Individuaal
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Oskar Paukku: VET, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Koit Ütt: SEN, Individuaal
  • Vjatšeslav Rusak: VET, Klubi Tajask
  • Kalvi Viidas: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Andres Karu: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Siim Lind: MAN, Rahnoja Jahiselts
  • Keio Karu: MAN, Individuaal
  • Veikko Tihvan: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Olev Schmidt: VET, Individuaal
  • Aivars Gudakovskis: OPN, Individuaal Läti
  • Raimo Rässa: MAN, Individuaal
  • Marten Rimmel: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Janis Irbe: OPN, Individuaal Läti
  • Fredi Tarbe: SEN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Uno Metsmaa: MAN, Individuaal
  • Indars Ziemiņš: OPN, Individuaal Läti
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Eero Nõmm: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Andero Slavski: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Siim Suvi: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Hermanis Dovgijs: OPN, Individuaal Läti
  • Tanel Kapp: MAN, Põlva Jahiselts
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Kristiina Mitt: LAD, Individuaal
  • Martti Lübik: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Viktor Beregov: VET, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Margus Valgma: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Jaak Jõela: MAS, Individuaal
  • Agris Klimanovs: OPN, Individuaal Läti
  • Aivars Dronka: OPN, Individuaal Läti
  • Udis Dronka: OPN, Individuaal Läti
  • Lauri Hordo: MAN, Individuaal
  • Mait Sirel: JUN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Rene Järvmägi: MAN, Individuaal
  • Meelis Tambla: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ervin Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Raldi Kaljurand: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Aarika Jõgiste: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Sandis Melnis: OPN, Individuaal Läti
  • Andris Čoičs: OPN, Individuaal Läti
  • Rein Merendi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Arnis Romans: OPN, Individuaal Läti
  • Heigo Saia: OPN, Individuaal
  • Vahur Allveer: OPN, Individuaal
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Anti Peetso: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Aare Kurist: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jaanus Vaaderpass: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Peeter Reile: OPN, Individuaal
  • Alar Lehtsaar: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Edmunds Juskevics: OPN, Individuaal Läti