SCHOTTER 30 Küti Karikas

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
6.8.2021
Kohanimi
Männiku Jahilasketiir, Eesti
Võistlusala
FITASC Compak Sporting
Maksevõimalused:
Sularahamakse
Harjutus:

FITASC Compak Sporting 150 märki + finaal

6 rada CSP.

Võistlustel on kaks taseme alagruppi,  millede jagunemine otsustatakse võistluste alguses ja avalikustatakse  pärast kõigi võistlejate poolt 150 märgi laskmist

Finaalid mõlemal tugevusgrupil esimesele kuuele võistlejale. Finaali alustatakse nullist!

EJSL laskurlitsentsi olemasolu ei ole vajalik.

Autasustamine:

Võistluste mõlema tasemegrupi võitjaid autasustatakse karika ja hinnalise mälestusesemega. 2 kuni 6 koha saavutanud mõlema tasemegrupi laskureid autasustatakse medaliga ja mälestusesemega.

Kõikide võistlusklasside 1 – 3 koha saavutanud laskureid autasustatakse medali ja mälestusesemega.

Informatsioon:

Võistlustel on kaks alagruppi- kõrgema taseme A-grupp ja madalama taseme B-grupp.

Mõlema grupi 6 paremale toimub finaal, 1 seeria 25 märki.

Kõigile osavõtjatele kingikott, lõunasöögiks supp.

Uhke auhinnalaud!

Tikka, Sako ja Blaser jahirelvade esitlus.

Beretta relvade hooldustelk.

Laskeradadega saab tutvuda 5. ja 6. augustil.

 

Võistluse eest saab tasuda kohapeal sularahas või kaardimaksena.

Võistlustulemused
Osalustasu: 75 €

Laskurite nimekiri

Vabu kohti on jäänud 42

KõikMANSENOPNMASVETLADJUN
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Egert Malts: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Arno Kull: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Tauri Tamm: OPN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jaanus Vaaderpass: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Roman Kuprijanov: OPN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Margus Valgma: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Vjatšeslav Rusak: MAS, Klubi Tajask
  • Andres Karu: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Maaris Sveters: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Andres Brant: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Kenert Karu: OPN, Jaanikese Jahiühing
  • Keio Karu: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Fredi Tarbe: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Silvar Algpeus: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Hannus Vard: OPN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Tiiu Ratassepp: OPN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Rene Järvmägi: OPN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kristiina Mitt: LAD, Rakvere Jahindusklubi
  • Kaspar Kruusmägi: JUN, Saarte Jahimeeste Selts
  • Olev Schmidt: MAS, Individuaal
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kalvi Viidas: OPN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Enno Jersov: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Oskar Paukku: MAS, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Enar Viljamaa: OPN, Elva Jahilaskeklubi
  • Uno Metsmaa: SEN, Individuaal
  • Kaupo Vallik: OPN, Tagavere Laskurklubi
  • Meelis Tambla: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jaan Uluots: OPN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jaak Jõela: MAS, Individuaal
  • Margus Leets: OPN, Individuaal
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Meelis Kruusmann: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Roland Pullerits: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Sven Rannaväli: OPN, Individuaal
  • Priit Taur: OPN, Tartu Jahindusklubi
  • Arvi Saar: OPN, Tartu Jahindusklubi
  • Leo Taur: OPN, Tartu Jahindusklubi
  • Mait Mägi: OPN, Jaanikese Jahiühing
  • Rainis Nagel : OPN, Individuaal
  • Rein Merendi: OPN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Hannes Kuusmik: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Taivar Lumiste: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Raivo Kimmel: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Siim Sirel : OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tooni Vellend: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Martin Metsaäär: OPN, Läänemaa Jahindusklubi