SCHOTTER 30 Küti Karikas

Date of competition
End of registration
Place
Männiku Jahilasketiir, Estonia
Discipline
FITASC Compak Sporting
Payment:
Payment with credit card
Cash payment
Exercise:

FITASC Compak Sporting 150 märki + finaal

6 rada CSP.

Võistlustel on kaks taseme alagruppi,  millede jagunemine otsustatakse võistluste alguses ja avalikustatakse  pärast kõigi võistlejate poolt 150 märgi laskmist

Finaalid mõlemal tugevusgrupil esimesele kuuele võistlejale. Finaali alustatakse nullist!

Rewarding:

Võistluste mõlema tasemegrupi võitjaid autasustatakse karika ja hinnalise mälestusesemega. 2 kuni 6 koha saavutanud mõlema tasemegrupi laskureid autasustatakse medaliga ja mälestusesemega.

Kõikide võistlusklasside 1 – 3 koha saavutanud laskureid autasustatakse medali ja mälestusesemega.

Information:

Võistlustel on kaks alagruppi- kõrgema taseme A-grupp ja madalama taseme B-grupp.

Mõlema grupi 6 paremale toimub finaal, 1 seeria 25 märki.

Kõigile osavõtjatele kingikott, lõunasöögiks supp.

Uhke auhinnalaud!

Tikka, Sako ja Blaser jahirelvade esitlus.

Beretta relvade hooldustelk.

Laskeradadega saab tutvuda 5. ja 6. augustil.

 

Võistluse eest saab tasuda kohapeal sularahas või kaardimaksena.

Entry fee: 75 €

Shooters list

Free spaces left 42

  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Sulev Kont: OPN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jüri Suvorov: MAN, Individual
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Egert Malts: MAN, Jaanikese Jahiühing
  • Arno Kull: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Tauri Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jaanus Vaaderpass: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Ain Tukk: MAS, Individual
  • Heikki Jaansalu : OPN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Margus Valgma: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Vjatšeslav Rusak: VET, Klubi Tajask
  • Andres Karu: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Johanna Huotari: OPN, Individual Finland
  • Rasmus Kumpuvaara: OPN, Individual Finland
  • Maaris Sveters: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Andres Brant: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Andres Tukk: OPN, Individual
  • Aaron Tukk: OPN, Individual
  • Oliver Ojansuu: OPN, Individual Finland
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Kenert Karu: OPN, Jaanikese Jahiühing
  • Keio Karu: OPN, Individual
  • Fredi Tarbe: SEN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Silvar Algpeus: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Hannus Vard: MAN, Individual
  • Tiiu Ratassepp: LAD, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Rene Järvmägi: MAN, Individual
  • Kristiina Mitt: LAD, Laekvere Jahimeeste Ühing
  • kaspar kruusmägi: OPN, Saarte Jahimeeste Selts
  • Olev Schmidt: VET, Individual
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Jurijs Kirenskis: OPN, Individual Latvia
  • Ira Kirenska: OPN, Individual Latvia
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kalvi Viidas: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Enno Jersov: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Oskar Paukku: VET, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Koit Kivikas: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Andri Altmäe: OPN, Individual
  • Riho Aadussoo: OPN, Individual
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Aivar Noorma : OPN, Individual
  • Uno Metsmaa: MAN, Individual
  • Roope Hanni: OPN, Individual Finland
  • Kaupo Vallik: OPN, Tagavere Laskurklubi
  • Meelis Tambla: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jaan Uluots: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jaak Jõela: OPN, Individual
  • Margus Leets: OPN, Individual
  • Lembit Mihkelstein: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Meelis Kruusmann: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Sven Rannaväli: MAN, Individual
  • Priit Taur: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Arvi Saar: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Leo Taur: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Mait Mägi: JUN, Jaanikese Jahiühing
  • Rainis Nagel : MAN, Laekvere Jahimeeste Ühing
  • Rein Merendi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Hannes Kuusmik: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Taivar Lumiste: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Raivo Kimmel: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Martin Metsaäär: MAN, Läänemaa Jahindusklubi