Compak Sporting Eesti Grand Prix 2024 võitja on Veikko Tihvan!

GP

Sel nädalavahetusel, 20-21. juulis toimus Pärnu jahilasketiirus FITASC Compak Sporting Eesti Grand Prix 2024.

Kaks mõnusalt suvist päeva ning väga hästi ette valmistatud võistlus huvitavate lendudega radadel!

Kokku osales 122 võistlejat 6-st riigist.

Võistluse võitis VEIKKO TIHVAN, kes kogus kahe päevaga 197 tabamust 200-st. Talle järgnesid VIRGILJUS GRYBE Leedust (195 p) ja EMIL JUHT Eestist (194 p).

Juunioritest oli parim Aksel Rekkedal Johansen Norrast (191 p), talle järgnesid Roope Ojansuu Soomest (189 p) ja Kaarel Paukku Eestist (174 p).

Naiste esikolmikus tegid puhta töö Soome naislaskurid. Võitjaks tuli 180 punktiga Liina Laine. Teise koha saavutas Anna Lillqvist (173 p) ning kolmandaks Laura Peltokangas (170 p).

Seenioritest oli parim Virgiljus Grybe (195 p). Tuomo Valkeapää Soomest saavutas 183 punktiga teise koha ning kolmanda koha võitis pärast ümberlaskmist Margus Valgma Eestist (182 p).

Veteranide arvestuses olid võistlustules vaid Eesti laskurid. Ümberlaskmise teel kindlustas endale esikoha Lembit Mihkelstein (176 p). Teise koha võttis Tõnu Krooben ning kolmanda koha vääriliselt esines Fredi Tarbe (170 p).

Master klassi võidu viis endaga kaasa Oskar Paukku (171 p), kellele järgnesid Olev Kuuse Eestist (162 p) ja Martti Paananen Soomest (154 p).

Täname võistluse korraldajat - Pärnumaa Jahimeeste Liitu- fantastiliselt korraldatud võistluse eest!

Suur aitäh kohtunikele Kreekast, Küproselt, Lätist ja Eestist!

Suur tänu kõikidele sponsoritele rikkaliku auhinnalaua eest!

Täname võistluse toetajaid ja sponsoreid: Pärnu Jahimeeste Liit, Rannahotell, Adavere Meat, Vinsdefrance.ee, Sonmak Group OÜ , MTM Forest, Radius Hydraulics, Tolmets, Infiray Eesti, Forestec Eesti, Merkswood, Kaisma jahiselts, MEHKA, Rannarootsi, Linnamäe Lihatööstus, Stokker Eesti, EksMeks, Valeri Suvorov!

Fotod võistlusest klõpsasid Vilius Urbonas, Siret Krooben ja Janika Loos. Aitäh fotograafidele!

Juba nädala pärast, 27.-28. juulil on Lätis Grobinas toimumas Compak Sporting Läti Grand Prix 2024. Registreerumine: www.fitasc.com.