JÄRVA LASKETIIRU KARIKAVÕISTLUSTE II ETAPP

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
17.5.2024
Kohanimi
Järva LT, Eesti
Võistlusala
FITASC Compak Sporting
Maksevõimalused:
Sularahamakse
Harjutus:

FITASC Compak Sporting, mis on ühtlasi ainus võimalus tutvuda ja treenida CSP EESTI KV II etapi võistlusradadel

Individuaalvõistlus toimub 4 erinevas võistlusklassis. Juuniorid, naised, üldarvestus ja veteranid.

Autasustamine:

Iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast autasustatakse võistluse korraldaja poolt välja pandud auhindadega.

Informatsioon:

Osavõtutasu tasutakse registreerimise käigus sularahas kohapeal. Tasu sisaldab lõunasööki (supp).

Küsimuste korral palun võtta ühendust tiiru telefonil Igor Homin +372 5177570


 

Võistlustulemused
Osalustasu: 50 €
Erihind:
Naised: 40
Juuniorid: 40

Laskurite nimekiri

Vabu kohti on jäänud 55

KõikVETOPNLADMANSENMASJUN
  • Fredi Tarbe: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Liivar Põldkivi: OPN, Individuaal
  • Janika Loos: LAD, Keila Jahiselts
  • Sulev Kont: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Kalev Kikerpill: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Lauri Hordo: OPN, Tartu Jahindusklubi
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Olev Schmidt: MAS, Individuaal
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Seppo Põldsepp: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Lauri Pever: MAN, Individuaal
  • Christian Aruksaar: JUN, Individuaal
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Margus Valgma: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Raido Tamm: OPN, Elva Jahilaskeklubi
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Oskar Paukku: MAS, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Uuno Viirlaid: VET, Põlva Jahiselts
  • Allan Juhken: MAN, Individuaal
  • Maido Kartau: MAN, Põlva Jahiselts
  • Margus Ulp: MAN, Individuaal
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Urmas Augla: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tõnis Balodis: MAN, Jaanikese Jahiühing
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir