CSP EESTI KV I ETAPP

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
28.3.2024
Kohanimi
Männiku JT, Eesti
Võistlusala
FITASC Compak Sporting
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist). Välisriikide laskesportlased ja EJSL-i laskurlitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis, mille arvestusse lähevad automaatselt ka EJSL-i litsentsi omavad kohalikud laskesportlased.

Autasustamine:

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda korraldaja poolt välja pandud karikatega.

OPEN klassi sportlast autasustatakse karikaga, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Iga tugevusgrupi parimat laskesportlast autasustatakse võistluse korraldaja poolt välja pandud auhindadega.

Informatsioon:

Osavõtutasu tasutakse registreerimise käigus pangalingi kaudu või sularahas kohapeal. Küsimuste korral palun võtta ühendust tiiru telefonil Olavi Kaarli +372 5140553

Võistlustulemused
Osalustasu: 65 €
Erihind:
Juuniorid: 35
Open: 70

Laskurite nimekiri

KõikMANJUNSENMASVETLADOPN
  • Seppo Põldsepp: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Jahilaskmine
  • Andres Brant: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Olev Kuuse: MAS, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Marko Vann: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Maaris Sveters: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Fredi Tarbe: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Olev Schmidt: MAS, Individuaal
  • Margus Valgma: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Aili Popp: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Marek Lillemäe: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jaanus Vaaderpass: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Kert Ahu: JUN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Marten Rimmel: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Maido Kartau: MAN, Põlva Jahiselts
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Toomas Rumma: MAN, Individuaal
  • Tõnu Krooben: VET, Individuaal
  • Siret Krooben: LAD, Rakvere Jahindusklubi
  • Allan Juhken: MAN, Individuaal
  • Kalev Kikerpill: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Oskar Paukku: MAS, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Riho Teder: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Jevgeni Bolšakov: VET, Klubi Tajask
  • Christian Aruksaar: JUN, Individuaal
  • Andres Karu: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Artemi Batov: JUN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Pekka Parkkonen: SEN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Eero Kajakas: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tarvo Ulejev: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Viktor Beregov: VET, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Uuno Viirlaid: VET, Põlva Jahiselts
  • Asko Tasa: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Vjatšeslav Rusak: MAS, Klubi Tajask
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Ragnar Lipp: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Arno Kull: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Keio Karu: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Lauri Pever: MAN, Individuaal
  • Ridas Kaleininkas: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Anneli Ahu: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Thomas Soosaar: MAN, Individuaal
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Greete Hallapuu: LAD, Individuaal
  • Eero Hallapuu: MAN, Individuaal
  • Tanel Kapp: MAN, Põlva Jahiselts
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Meelis Unt: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Andrus Vissor: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Ervin Juht: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Mikk Pukk: MAN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Aare Kurist: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Ivar Vainola: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kulno Rehkalt: OPN, Elva Jahilaskeklubi
  • Ago Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Veikko Tihvan: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Jaan Jänesmäe: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Meelis Tambla: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Oliver Leif: MAN, Individuaal
  • Meelis Kruusmann: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Alo Ling: VET, Individuaal
  • Anti Peetso: SEN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi