Jahikaar Eesti KV II etapp

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
16.3.2023
Kohanimi
Männiku JT, Eesti
Võistlusala
Jahikaar
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Eesti Jahispordi Liit koostöös Männiku Sporting Klubi ja Männiku Jahilasketiiruga korraldab jahipraktilise kaarraja harjutuse, Jahikaare Eesti Karikavõistlused.

100 märki (4 seeriat à 25 märki)

Autasustamine:

Tiitlivõistluste arvestuses (Eesti Karikavõidule) osalevad ainult EJSL-i kehtivat laskesportlase litsentsi omavad Eesti laskurid. Võistlusklassid: Scratch e. üldarvestus (kuuluvad kõik klassid v.a OPEN), Lad, Jun, Sen, Vet.

Välisriikide laskurid ning kõik teised ilma kehtiva EJSL- laskesportlase litsentsita Eesti laskurid osalevad võistlustel „Open“-klassis. "Open" klassi võistlejaid autasustatakse "Scratch" arvestuses kui nad on tulnud parima 3 hulka.   

Võistkondlik arvestus toimub EJSL-i liikmesklubide konkurentsis. Võistkonnad on 3-liikmelised ja sinna võivad kuuluda EJSL-i liikmesklubi laskurid erinevatest võistlusklassidest. Võistkonna koosseis registreeritakse enne võistluste algust.

Karikatega autasustatakse etapi kõigi võistlusklasside 3 paremat ning 3 parema võistkonna iga liiget.

Eesti Karikavõistluste koondarvestuses (I eeletapi ja finaaletappi kokkuvõttes) autasustatakse karikatega iga võistlusklassi 3 paremat ja 3 parema võistkonna iga liiget.

Informatsioon:

Vabade kohtade olemasolul, saab registreeruda ka võistluspäeva hommikul hiljemalt 30 minutit enne võistluse algust.

Meeskondlik tasu: 20€

Võistlustulemused
Osalustasu: 60 €
Erihind:
Juuniorid: 30
Open: 65

Laskurite nimekiri

KõikMANSENLADJUNVETOPN
  • Jaanus Vaaderpass: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Janika Loos: LAD, Keila Jahiselts
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Christian Aruksaar: JUN, Individuaal
  • Vjatšeslav Rusak: VET, Klubi Tajask
  • Urmas Augla: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Voldemar Tõuts: VET, Läänemaa Jahindusklubi
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ain Tukk: VET, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Margus Valgma: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Anneli Ahu: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Jahilaskmine
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Tarvo Sild: SEN, Reino Jahilasketiir
  • Siim Sirel : OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tooni Vellend: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ago Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Kätlin Ahu: OPN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Mikko Undrest: MAN, Saarte Jahimeeste Selts
  • Andres Karu: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jaan Uluots: OPN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Silvar Algpeus: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Martin Metsaäär: OPN, Läänemaa Jahindusklubi
  • Ain Vihermets: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kaimo Keerdo: OPN, Tartu Jahindusklubi
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Enno Jersov: VET, MTÜ Jahilaskmine