Jahikaar - Eesti KV I etapp

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
18.3.2022
Kohanimi
Männiku JT, Eesti
Võistlusala
Jahikaar
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Eesti Jahispordi Liit koostöös Männiku Sporting Klubi ja Männiku Jahilasketiiruga korraldab jahipraktilise kaarraja harjutuse, Jahikaare Eesti Karikavõistlused.

100 märki (4 seeriat à 25 märki) 

Autasustamine:

Tiitlivõistluste arvestuses (Eesti Karikavõidule) osalevad ainult EJSL-i kehtivat laskesportlase litsentsi omavad Eesti laskurid. Võistlusklassid: Scratch e. üldarvestus (kuuluvad kõik klassid v.a OPEN), Lad, Jun, Sen, Vet.

Välisriikide laskurid ning kõik teised ilma kehtiva EJSL- laskesportlase litsentsita Eesti laskurid osalevad võistlustel „Open“-klassis. "Open" klassi võistlejaid autasustatakse "Scratch" arvestuses kui nad on tulnud parima 3 hulka.   

Võistkondlik arvestus toimub EJSL-i liikmesklubide konkurentsis. Võistkonnad on 3-liikmelised ja sinna võivad kuuluda EJSL-i liikmesklubi laskurid erinevatest võistlusklassidest. Võistkonna koosseis registreeritakse enne võistluste algust.

Karikatega autasustatakse etapi kõigi võistlusklasside 3 paremat ning 3 parema võistkonna iga liiget.

Eesti Karikavõistluste koondarvestuses (I eeletapi ja finaaletappi kokkuvõttes) autasustatakse karikatega iga võistlusklassi 3 paremat ja 3 parema võistkonna iga liiget.

Informatsioon:

Meeskondlik tasu: 20€

Vabade kohtade olemasolul, saab registreeruda ka võistluspäeva hommikul hiljemalt 30 minutit enne võistluse algust.

Lisainfo: Aare Holm tel. +372 5018142

Võistlustulemused
Osalustasu: 50 €
Erihind:
Open: 55
Juuniorid: 25

Laskurite nimekiri

AllSENMANVETOPNLADJUN
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Andres Karu: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Vjatšeslav Rusak: VET, Klubi Tajask
  • Pekka Parkkonen: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Ridas Kaleininkas: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Pasi Harttunen: OPN, Individuaal Soome
  • Ago Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Olev Schmidt: VET, Individuaal
  • Silvar Algpeus: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Voldemar Tõuts: VET, Läänemaa Jahindusklubi
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Andres Kärner: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jaan Kärner: VET, Individuaal
  • Janika Loos: LAD, Keila Jahiselts
  • Ain Tukk: VET, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Oskar Paukku: VET, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Margus Valgma: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Lembit Mihkelstein: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Raivo Kimmel: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Robin Randoja: JUN, MTÜ Jahilaskmine
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Egert Nei: MAN, Individuaal
  • Anneli Ahu: LAD, Rahvaspordiklubi Rae
  • Jaak Jõela: VET, Individuaal
  • Siim Lind: MAN, Rahnoja Jahiselts
  • Ivar Vainola: MAN, MTÜ Jahilaskmine