Jõud MV

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
Kohanimi
Elva JT, Eesti
Võistlusala
FITASC Compak Sporting
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Osa võtma lubatakse kõiki jahilaskureid.
Võiskonnad komplekteeritakse klubide, valdade, linnade või maakondade võistlejatest.
Võistkonda kuulub kolm laskurit

Lastakse 4x25 märki CSP (COMPAK SPORTING).
Võistlus peetakse vastavalt FITASC reeglitele.

 

Autasustamine:

Paremusjärjestus selgitatakse nii individuaalselt kui ka võistkondlikult.
Võistkondliku paremusjärjestuse selgitamiseks liidetakse kolme võistleja tabamused.

Võitnud võistkonda autasustatakse karika ja diplomiga, II-III kohale tulnud võistkondi diplomitega.
Võistkondade liikmeid kuld-, hõbe- või pronksmedali ja diplomiga.
Lisaks võistkondadele autasustatakse üldarvestuse kolme paremat laskurit, kolme paremat naist, kolme paremat seeniori, kolme paremat veterani, kolme paremat master klassi ja kolme paremat juuniori (sündinud 2001.a ja hiljem) vastavalt kuld-, hõbe- või pronksmedali ja diplomiga.

Informatsioon:

Osavõtumaks on 35 € iga laskuri kohta ja see tasutakse võistluspaigas või ülekandega MTÜ Elva Jahilaskeklubi arvele 221044249046

Täiendav info: Andres Kõiva 502 7776.

Võistlustulemused
Osalustasu: 35 €

Laskurite nimekiri

  • Sulev Kont: OPN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Lembit Mihkelstein: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Egert Malts: MAN, Jaanikese Jahiühing
  • Seppo Põldsepp: MAN, Individuaal
  • Oskar Paukku: VET, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Silvar Algpeus: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Fredi Tarbe: SEN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Taivo Tigane: SEN, Jaanikese Jahiühing
  • Olev Schmidt: VET, Individuaal
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Ari Lustila: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Kalev Kikerpill: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Rando Köster: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Enno Jersov: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Maaris Sveters: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Koit Ütt: MAN, Individuaal
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Ain Tukk: MAS, Individuaal
  • Siim Suvi: MAN, Reino Jahilasketiir
  • Janika Loos: LAD, Keila Jahiselts
  • Ivo Sepp: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Viktor Tarassov: VET, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Peeter Viil: MAS, Individuaal
  • Margus Valgma: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Koit Kivikas: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kristiina Mitt: LAD, Laekvere Jahimeeste Ühing
  • Dmitri Dralov: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Urmas Augla: OPN, Tartu Jahindusklubi
  • Kaimo Keerdo: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Tõnis Balodis: OPN, Jaanikese Jahiühing
  • Marek Lillemäe: OPN, Individuaal
  • Maarika Parv: OPN, Individuaal
  • Oskar Märs: OPN, Individuaal
  • Reigo Paukku: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kristofer-Jaago Kivari: OPN, Individuaal
  • Raul Kets: MAN, Jaanikese Jahiühing
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Toomas Rauba: SEN, Põlva Jahiselts
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Tanel Kapp: , Individuaal
  • uuno Viirlaid: SEN, Põlva Jahiselts
  • Rafik Asadov: , Individuaal
  • Kristjan Seeme: OPN, Põlva Jahiselts
  • Ergo Adamson: OPN, Põlva Jahiselts
  • Maido Kartau: OPN, Põlva Jahiselts
  • Arno Kull: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Raivo Kimmel: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Priit Taur: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Leo Taur: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Arvi Saar: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Mait Mägi: JUN, Jaanikese Jahiühing
  • Andres Karu: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Lauri Hordo: MAN, Individuaal