CSP Eesti KV II etapp 2021

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
Kohanimi
Haljala LT, Eesti
Võistlusala
FITASC Compak Sporting
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist). Välisriikide laskesportlased ja EJSL-i laskurlitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis, mille arvestusse lähevad automaatselt ka EJSL-i litsentsi omavad kohalikud laskesportlased.

Autasustamine:

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda korraldaja poolt välja pandud karikatega.

OPEN klassi sportlast autasustatakse karikaga, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Iga tugevusgrupi parimat laskesportlast autasustatakse võistluse korraldaja poolt välja pandud auhindadega.

Informatsioon:

Osavõtutasu tasutakse registreerimise käigus pangalingi kaudu või sularahas kohapeal. Küsimuste korral palun võtta ühendust tiiru telefonil Kristo Lipp +372 53447151 või Ivar Pärn'ga +372 5108662

Meeskondlik tasu: 20€

Võistlustulemused
Osalustasu: 50 €
Erihind:
Open: 55
Juuniorid: 45

Laskurite nimekiri

  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Viktor Tarassov: VET, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Kristo Lipp: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Egert Nei: JUN, Individuaal
  • Vjatšeslav Rusak: VET, Klubi Tajask
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Tauri Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Silvar Algpeus: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kalev Kikerpill: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Egert Malts: MAN, Jaanikese Jahiühing
  • Margus Valgma: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Maaris Sveters: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Eero Kajakas: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tair Tooming: MAN, Reino Jahilasketiir
  • Dmitri Dralov: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Taivo Tigane: SEN, Jaanikese Jahiühing
  • Toomas Rumma: MAN, Individuaal
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Jüri Suvorov: MAN, Individuaal
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Siim Suvi: MAN, Reino Jahilasketiir
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Oskar Paukku: VET, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Olev Schmidt: VET, Individuaal
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Marko Kikerpill: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Andres Brant: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Jaan Brikker: VET, Hiiumaa Jahimeeste Selts
  • Kalvi Viidas: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Jaanus Vaaderpass: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Andrus Tamm: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Ain Tukk: MAS, Individuaal
  • Janika Loos: LAD, Keila Jahiselts
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Avo Karu: SEN, Individuaal
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ervin Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Oliver Leif: MAN, Individuaal
  • Mihhail Jegorov: MAS, Klubi Tajask
  • Ridas Kaleininkas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Viktor Beregov: VET, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Fredi Tarbe: SEN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Koit Kivikas: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Andres Karu: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Vaiko Saar: MAN, Rakvere Jahindusklubi
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Rain Lepp: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Toomas Rauba: SEN, Põlva Jahiselts
  • Rainis Nagel : MAN, Laekvere Jahimeeste Ühing
  • Kulno Rehkalt: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Meelis Kruusmann: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Uno Metsmaa: MAN, Individuaal
  • Aare Kurist: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Ivo Sepp: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Ago Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Hannus Vard: MAN, Individuaal
  • Artemi Batov: JUN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Marko Vann: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Raivo Kimmel: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Anti Peetso: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Enno Jersov: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Ain Vihermets: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Rein Merendi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ