CSP Eesti KV finaaletapp 2023

Date of competition
End of registration
18.5.2023
Place
Järva LT, Estonia
Discipline
FITASC Compak Sporting
Payment:
Payment with credit card
Cash payment
Exercise:

Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist). Välisriikide laskesportlased ja EJSL-i laskurlitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis, mille arvestusse lähevad automaatselt ka EJSL-i litsentsi omavad laskesportlased.

Rewarding:

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda korraldaja poolt välja pandud karikatega.

Ühe eeletapi ja finaaletapi kokkuvõttes autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda EJSL poolt välja pandud karikatega.

OPEN klassi sportlast autasustatakse karikaga, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Iga tugevusgrupi parimat laskesportlast autasustatakse võistluse korraldaja poolt välja pandud auhindadega.

Information:

Osavõtutasu tasutakse registreerimise käigus pangalingi kaudu või sularahas kohapeal. Küsimuste korral palun võtta ühendust tiiru telefonil Igor Homin +372 5177570

Meeskonna tasu 20€

Entry fee: 60 €
Special price:
Juuniorid: 30
Open: 65

Shooters list

AllOPNMANMASSENVETJUNLAD
  • Martin Metsaäär: OPN, Läänemaa Jahindusklubi
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Marek Lillemäe: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Olev Kuuse: MAS, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Andres Brant: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Maido Kartau: MAN, Põlva Jahiselts
  • Egert Malts: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Vjatšeslav Rusak: MAS, Klubi Tajask
  • Andrus Tamm: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Kalev Kikerpill: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Raivo Kimmel: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tauri Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Mikk Lindre: MAN, Läänemaa Jahindusklubi
  • Rain Lepp: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Marten Rimmel: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Maaris Sveters: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Margus Valgma: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ervin Juht: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Tanel Kapp: MAN, Põlva Jahiselts
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Asko Tasa: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Aare Kurist: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Olev Schmidt: MAS, Individual
  • Oskar Paukku: MAS, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Allan Juhken: MAN, Individual
  • Fredi Tarbe: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Lauri Pever: MAN, Individual
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Urmas Augla: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Christian Aruksaar: JUN, Individual
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Uuno Viirlaid: VET, Põlva Jahiselts
  • Kalvi Viidas: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Oliver Leif: MAN, Individual
  • Andero Slavski: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Aarika Jõgiste: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Andres Karu: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jaanus Vaaderpass: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Arno Kull: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Anti Peetso: SEN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kristo Lipp: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Veikko Tihvan: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi