VSS - EESTI KV I ETAPP

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
5.5.2023
Kohanimi
Valtu LT , Eesti, Eesti
Võistlusala
Seisvad siluetid vintraudsest relvast
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Võistlus toimub vastavalt EJSL poolt välja antud kuulilaskmise võistlusmäärustele. Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist).

Autasustamine:

Autasustatakse iga võistlusklassi kolme paremat laskurit, ja meeskondlikult autasustatakse kolme parimat võistkonda     Valtu  JMS poolt väjapandud karikatega. Open arvestuses osalejad autasustatakse eraldi karikaga koguarvestuse esikolmikusse saamisel.  

Informatsioon:

Küsimuste ja meeskondade erisoovide korral palun võtta ühendust: Tiit Lõhmus , tiitl@hot.ee, +3725019386

Pangaülekandega  makstes palume raha kanda enne võistluse algust :

VALTU JAHIMEESTE SELTS

AA : EE462200221014416139

MAKSE SELGITUSSE VÕISTLEJA NIMI

Meeskonnad registreeritakse kohapeal ning tasu on 20€ 

Võistlustulemused
Osalustasu: 35 €
Erihind:
Juuniorid: 25

Laskurite nimekiri

Vabu kohti on jäänud 9

KõikMANOPNLADSENVET
  • Kert Kuuskla: MAN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Olev Lipp: OPN, MTÜ Jahilaskmine
  • Allan Juhken: MAN, Individuaal
  • Allan Jelinkin: MAN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Janika Loos: LAD, Keila Jahiselts
  • Alar Tammela: OPN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Arles Taal: OPN, Läänemaa Jahindusklubi
  • Tanel Tamm: OPN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Kaido Kattai: OPN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Rait-Karlis Järvsaar: OPN, Padise Jahimeeste Selts
  • Joonas Kikerpill: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ervin Juht: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Andrus Vissor: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Kaspar Kruusmägi: OPN, Saarte Jahimeeste Selts
  • Marten Rimmel: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Mihhail Turušev: MAN, Läänemaa Jahindusklubi
  • Marko Kikerpill : OPN, MTÜ Jahilaskmine
  • Raivo Kimmel: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ants Tormilind: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tooni Vellend: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Mait Sirel: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tiit Lõhmus: OPN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kalvi Viidas: OPN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kalev Kikerpill: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Tõnu Krooben: OPN, Individuaal
  • Enno Jersov: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Siret Krooben: OPN, Rakvere Jahindusklubi
  • Henry Tammann: OPN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Lauri Pever: OPN, Individuaal
  • Siim Sirel : OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Aigar Udras: MAN, Individuaal
  • Karel Udras: MAN, Läänemaa Jahindusklubi