PÄRNU SUVI vol. 2

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
16.7.2022
Kohanimi
Pärnu LT, Eesti
Võistlusala
FITASC Compak Sporting
Maksevõimalused:
Sularahamakse
Harjutus:

CSP-100 märki

Vastavalt FITASC Compak Sporting reeglitele

Autasustamine:

Pärast 50 märgi laskmist jagatakse laskurid kahte rühma. Autasustatakse mõlema rühma kolme parimat laskurit

Informatsioon:

Osavõtutasu tasutakse sularahas kohapeal. Küsimuste korral palun võtta ühendust Taivar Lumiste +372 5046194

Osalustasu: 55 €

Laskurite nimekiri

Vabu kohti on jäänud 26

AllMANSENVETLADOPNJUN
  • Egert Malts: MAN, Jaanikese Jahiühing
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Marko Vann: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Kalev Kikerpill: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Andres Brant: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Ivo Sepp: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Lembit Mihkelstein: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Olev Schmidt: VET, Individuaal
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Rene Järvmägi: MAN, Individuaal
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Rain Lepp: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Tanel Kapp: MAN, Põlva Jahiselts
  • Kristjan Ige: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Pasi Siikaluoma: OPN, Individuaal Soome
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Jouni Lehtoranta: OPN, Individuaal Soome
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Margus Valgma: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Oskar Paukku: VET, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Lauri Hordo: MAN, Individuaal
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Keio Karu: MAN, Individuaal
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Anti Peetso: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Maaris Sveters: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • kaspar kruusmägi: JUN, Saarte Jahimeeste Selts
  • Uno Metsmaa: MAN, Individuaal
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Andres Karu: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Fredi Tarbe: SEN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Uuno Viirlaid: SEN, Põlva Jahiselts
  • Rando Köster: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Enno Jersov: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Raivo Kimmel: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit