VSS - Eesti KV I etapp

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
28.4.2022
Kohanimi
Valtu LT, Eesti
Võistlusala
Seisvad siluetid vintraudsest relvast
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Võistlus toimub vastavalt EJSL poolt välja antud kuulilaskmise võistlusmäärustele.

Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist). Välisriikide laskesportlased ja EJSL-i laskurlitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis, mille arvestusse lähevad automaatselt ka EJSL-i litsentsi omavad kohalikud laskesportlased.

Autasustamine:

Autasustatakse iga võistlusklassi kolme paremat laskurit, ja meeskondlikult autasustatakse kolme parimat võistkonda     Valtu  JMS poolt väjapandud karikatega.

Korraldaja poolt autasustatakse üld, juunioride, naiste, veteranide ja superveteranide võistlusklasside võitjaid

Kõikide võistlejate vahel loositakse välja viis üllatusauhida. Auhinna kättesaamiseks on vajalik kohalolek võistluste auhinnatseremoonial.

Informatsioon:

Meeskonnad pannakse välja Valtu JMS kodulehele 29.04.22 Küsimuste ja meeskondade eriiśoovide korral palun võtta ühendust:, Ülo Treial tel: +372 5011730 Ylo.treial@gmail.com

Meeskondlik tasu: 20€

Võistlustulemused
Osalustasu: 40 €
Erihind:
Open: 55
Juuniorid: 25

Laskurite nimekiri

AllMANLADSENVET
  • Mihhail Turušev: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Allan Jelinkin: MAN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Joonas Kikerpill: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Janika Loos: LAD, Keila Jahiselts
  • Marko Kikerpill: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kalvi Viidas: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Lembit Mihkelstein: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kert Kuuskla: MAN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Carmel Pärn: LAD, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Tiit Lõhmus: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Aigar Udras: MAN, Individuaal
  • Anti Berens: MAN, Individuaal
  • Iljar Šapkin: VET, Rapla Valla Jahiselts
  • Kuldar Jõhvik: MAN, Hiiumaa Jahimeeste Selts
  • Eigo Jõhvik: VET, Hiiumaa Jahimeeste Selts
  • Tiit Karp: VET, Individuaal
  • Villu Pook: SEN, Individuaal
  • Raivo Kimmel: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Andrus Vissor: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Ervin Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Arles Taal: MAN, Läänemaa Jahindusklubi
  • Liivika Breivel: LAD, Läänemaa Jahindusklubi