CSP - Eesti GP

Toimumise aeg
-
Registreerimise lõpp
2.6.2022
Kohanimi
Pärnu LT, Eesti
Võistlusala
FITASC Compak Sporting
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Individuaalvõistlus vastavalt FITASC Compak Sporting reeglitele

EJSL kodulehel saavad registreerida ainult Eesti Jahispordi Liidu laskurilitsentsi omavad laskurid!!!

Registreerida saab ka FITASC kodulehel: www.fitasc.com

Hätta jäämise korral helistage 5108662 Ivar

Autasustamine:

Autasustatakse FITASC medalitega ja korraldajate poolt välja pandud auhindadega kõikide klasside kolme parimat laskurit

Informatsioon:

Lisainfo Ivar Pärn tel. +372 5108662

Võistlustulemused
Osalustasu: 180 €
Erihind:
Juuniorid: 90

Laskurite nimekiri

Vabu kohti on jäänud 150

AllMANSENLADOPNVETMAS
  • Seppo Põldsepp: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Egert Malts: MAN, Jaanikese Jahiühing
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Veikko Tihvan: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Fredi Tarbe: SEN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Raivo Kimmel: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kalev Kikerpill: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ervin Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Marko Vann: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Marten Rimmel: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Tauri Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Margus Valgma: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ugis Dronka: OPN, Individuaal Läti
  • Lembit Mihkelstein: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Oskar Paukku: VET, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Aarika Jõgiste: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Ivo Sepp: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kristo Lipp: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Viktor Beregov: VET, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Taivo Tigane: SEN, Jaanikese Jahiühing
  • Hermanis Dovgijs: OPN, Individuaal Läti
  • Maaris Sveters: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Jaak Jõela: MAS, Individuaal
  • Kalvi Viidas: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Siim Suvi: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Anti Peetso: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Taivar Lumiste: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Rain Lepp: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Edgars Skele: OPN, Individuaal Läti
  • Iveta Tile: OPN, Individuaal Läti
  • Arturs Tile: OPN, Individuaal Läti
  • Ivars Bubnovs: OPN, Individuaal Läti
  • Mihhail Jegorov: MAS, Klubi Tajask
  • Romans Berļins: OPN, Individuaal Läti