CSP - Eesti KV finaaletapp

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
19.5.2022
Kohanimi
Järva LT, Eesti
Võistlusala
FITASC Compak Sporting
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist). Välisriikide laskesportlased ja EJSL-i laskurlitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis, mille arvestusse lähevad automaatselt ka EJSL-i litsentsi omavad laskesportlased.

Autasustamine:

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda korraldaja poolt välja pandud karikatega.

Ühe eeletapi ja finaaletapi kokkuvõttes autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda EJSL poolt välja pandud karikatega.

OPEN klassi sportlast autasustatakse karikaga, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Iga tugevusgrupi parimat laskesportlast autasustatakse võistluse korraldaja poolt välja pandud auhindadega.

Informatsioon:

Osavõtutasu tasutakse registreerimise käigus pangalingi kaudu või sularahas kohapeal. Küsimuste korral palun võtta ühendust tiiru telefonil Igor Homin +372 5177570 või Ivar Pärn'ga +372 5108662

Osalustasu: 65 €
Erihind:
Open: 70
Juuniorid: 30

Laskurite nimekiri

AllMANSENJUNVETOPNLADMAS
  • Seppo Põldsepp: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Tauri Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Marko Vann: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Olev Schmidt: VET, Individuaal
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Urmas Augla: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Uuno Viirlaid: SEN, Põlva Jahiselts
  • Kristo Lipp: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Ervin Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Vjatšeslav Rusak: VET, Klubi Tajask
  • Tair Tooming: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kalev Kikerpill: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Marten Rimmel: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Fredi Tarbe: SEN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Viktor Beregov: VET, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Koit Ütt: SEN, Individuaal
  • Lembit Mihkelstein: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Veikko Tihvan: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Rain Lepp: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Andres Karu: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Edmunds Juskevics: OPN, Individuaal Läti
  • Aare Kurist: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Maaris Sveters: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Ivo Sepp: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Andres Brant: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Gintars Veinbergs: OPN, Individuaal Läti
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Rene Järvmägi: MAN, Individuaal
  • Kalvi Viidas: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Arno Kull: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Tanel Kapp: MAN, Põlva Jahiselts
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Tiiu Ratassepp: LAD, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Oskar Paukku: VET, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Siim Suvi: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Jaak Jõela: MAS, Individuaal
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Margus Valgma: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Andero Slavski: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Dmitri Dralov: MAN, Klubi Tajask
  • kalev viidas: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Siim Lind: MAN, Rahnoja Jahiselts
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Mait Sirel: JUN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Uno Metsmaa: MAN, Individuaal
  • Kaupo Vallik: OPN, Tagavere Laskurklubi
  • Anti Peetso: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Mihhail Jegorov: MAS, Klubi Tajask
  • Taivar Lumiste: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Mikk Lindre: MAN, Individuaal
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Silvar Algpeus: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Reigo Paukku: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir