CSP - Eesti KV I etapp 2022

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
24.3.2022
Kohanimi
Männiku JT, Eesti
Võistlusala
FITASC Compak Sporting
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist). Välisriikide laskesportlased ja EJSL-i laskurlitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis, mille arvestusse lähevad automaatselt ka EJSL-i litsentsi omavad kohalikud laskesportlased.

Autasustamine:

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda korraldaja poolt välja pandud karikatega.

OPEN klassi sportlast autasustatakse karikaga, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Iga tugevusgrupi parimat laskesportlast autasustatakse võistluse korraldaja poolt välja pandud auhindadega.

Informatsioon:

Osavõtutasu tasutakse registreerimise käigus pangalingi kaudu või sularahas kohapeal. Küsimuste korral palun võtta ühendust tiiru telefonil Olavi Kaarli +372 5140553 või Ivar Pärn'ga +372 5108662

Meeskondlik tasu: 20€

Võistlustulemused
Osalustasu: 60 €
Erihind:
Open: 65
Juuniorid: 25

Laskurite nimekiri

AllMANVETJUNSENOPNMASLAD
  • Dmitri Dralov: MAN, Klubi Tajask
  • Seppo Põldsepp: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Vjatšeslav Rusak: VET, Klubi Tajask
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kalev Kikerpill: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Reigo Paukku: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Lembit Mihkelstein: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Olev Schmidt: VET, Individuaal
  • Andres Brant: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ervin Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Kristaps Broks: OPN, Individuaal Läti
  • Egert Nei: MAN, Individuaal
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Santa Broka: OPN, Individuaal Läti
  • Rain Lepp: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Tõnu Krooben: SEN, Individuaal
  • Kristiina Mitt: LAD, Individuaal
  • Harri Seilo: OPN, Individuaal Soome
  • Juha Kumpuvaara: OPN, Individuaal Soome
  • Mikk Lindre: MAN, Individuaal
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Uno Metsmaa: MAN, Individuaal
  • Urmas Augla: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Siim Lind: MAN, Rahnoja Jahiselts
  • Siim Suvi: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Fredi Tarbe: SEN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Santoss Pauperis: OPN, Individuaal Läti
  • Eriks Bergs: OPN, Individuaal Läti
  • Andres Karu: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Tiiu Ratassepp: LAD, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Marko Vann: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Ago Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Raivo Kimmel: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Oskar Paukku: VET, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Marten Rimmel: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Raimo Rässa: MAN, Individuaal
  • Hannes Perkmann: SEN, Individuaal
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Margus Valgma: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kalvi Viidas: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Andero Slavski: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Jaak Jõela: MAS, Individuaal
  • Edmunds Juskevics: OPN, Individuaal Läti
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Artemi Batov: JUN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Taivar Lumiste: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Raiko Kimmel: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Aare Kurist: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts