CSP Eesti MV 2021

Toimumise aeg
-
Registreerimise lõpp
Kohanimi
Männiku JT, Eesti
Võistlusala
FITASC Compak Sporting
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Compak Sporting vastavalt FITASC reeglitele. CSP-200, kahel päeval - 100 märki päevas.

Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist). Välisriikide laskesportlased ja EJSL-i laskurlitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis, mille arvestusse lähevad automaatselt ka EJSL-i litsentsi omavad kohalikud laskesportlased.

Autasustamine:

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda EJSL poolt välja pandud medalitega.

OPEN klassi sportlast autasustatakse korraldaja poolt välja pandud auhinnaga, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Iga tugevusgrupi parimat laskesportlast autasustatakse võistluse korraldaja poolt välja pandud auhindadega.

Võistkondlik arvestus toimub EJSL-i liikmesklubide konkurentsis. Võistkonnad on 3-liikmelised ja sinna võivad kuuluda EJSL-i liikmesklubi laskurid erinevatest võistlusklassidest. Võistkonna koosseis registreeritakse enne võistluste algust.

Informatsioon:

Osavõtutasu tasutakse registreerimise käigus pangalingi kaudu või sularahas kohapeal. Küsimuste korral palun võtta ühendust tiiru telefonil Olavi Kaarli +372 5140553 või Ivar Pärn'ga +372 5108662

Võistlustulemused
Osalustasu: 90 €
Erihind:
Juuniorid: 80
Open: 95

Laskurite nimekiri

  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Jüri Suvorov: MAN, Individuaal
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Egert Malts: MAN, Jaanikese Jahiühing
  • Arno Kull: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Ivars Bubnovs: OPN, Individuaal Läti
  • Tauri Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Taivo Tigane: SEN, Jaanikese Jahiühing
  • Pasi Siikaluoma: OPN, Individuaal Soome
  • Tuomo Valkeapää: OPN, Individuaal Soome
  • Jouni Lehtoranta: OPN, Individuaal Soome
  • Tair Tooming: MAN, Reino Jahilasketiir
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Vjatšeslav Rusak: VET, Klubi Tajask
  • Silvar Algpeus: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Dmitri Dralov: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Agnese Caune: OPN, Individuaal Läti
  • Marko Vann: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Andres Brant: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Viktor Tarassov: VET, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Siim Suvi: MAN, Reino Jahilasketiir
  • Mihhail Jegorov: MAS, Klubi Tajask
  • Jaanus Vaaderpass: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Jevgeni Spirenkov: VET, Klubi Tajask
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Pavel Spirenkov: MAS, Klubi Tajask
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Kalvi Viidas: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Ervin Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Seppo Põldsepp: MAN, Individuaal
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Aivars Berzins: OPN, Individuaal Läti
  • Margus Valgma: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Jussi Mäki-Hokkonen: OPN, Individuaal Soome
  • Mika Arvela: OPN, Individuaal Soome
  • Oskar Paukku: VET, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Uno Metsmaa: MAN, Individuaal
  • Andres Karu: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Hannus Vard: MAN, Individuaal
  • Olev Schmidt: VET, Individuaal
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Aare Kurist: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Viktor Beregov: VET, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Agris Klimanovs: OPN, Individuaal Läti
  • Udis Dronka: OPN, Individuaal Läti
  • Mikko Kiviniemi: OPN, Individuaal Soome
  • Harri Seilo: OPN, Individuaal Soome
  • Hannes Kuusmik: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Valerijs Ceprovs: OPN, Individuaal Läti
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ain Tukk: MAS, Individuaal
  • Rando Köster: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ago Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Markku Poutiainen: OPN, Individuaal Soome
  • Andres Tooming: MAN, Reino Jahilasketiir
  • Arnis Romans: OPN, Individuaal Läti
  • Sandis Melnis: OPN, Individuaal Läti
  • Sven Rannaväli: MAN, Individuaal
  • Koit Kivikas: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Hannes Perkmann: SEN, Individuaal
  • Meelis Kruusmann: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Rein Merendi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Veikko Tihvan: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Fredi Tarbe: SEN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Lembit Mihkelstein: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Rainis Nagel : MAN, Laekvere Jahimeeste Ühing
  • Raivo Kimmel: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Romualds Mikucs: OPN, Individuaal Läti
  • Maira Sprukule: OPN, Individuaal Läti
  • Juris Sprukulis: OPN, Individuaal Läti
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Raitis Rancans: OPN, Individuaal Läti
  • Villem Reinaas: MAN, Individuaal