CSP Eesti KV finaal 2021

Toimumise aeg
Registreerimise lõpp
10.6.2021
Kohanimi
Järva LT, Eesti
Võistlusala
FITASC Compak Sporting
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist). Välisriikide laskesportlased ja EJSL-i laskurlitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis, mille arvestusse lähevad automaatselt ka EJSL-i litsentsi omavad kohalikud laskesportlased.

Autasustamine:

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda korraldaja poolt välja pandud karikatega.

Ühe eeletapi ja finaaletapi kokkuvõttes autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda EJSL poolt välja pandud karikatega.

OPEN klassi sportlast autasustatakse karikaga, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Iga tugevusgrupi parimat laskesportlast autasustatakse võistluse korraldaja poolt välja pandud auhindadega.

Informatsioon:

Osavõtutasu tasutakse registreerimise käigus pangalingi kaudu või sularahas kohapeal. Küsimuste korral palun võtta ühendust tiiru telefonil Igor Homin +372 5177570 või Ivar Pärn'ga +372 5108662

Tiiru asukoht: GOOGLE KAART

Meeskondlik tasu: 20€

Osalustasu: 50 €
Erihind:
Juuniorid: 45
Open: 55

Laskurite nimekiri

KõikMANVETSENJUNMASOPNLAD
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Viktor Tarassov: VET, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Taivo Tigane: SEN, Jaanikese Jahiühing
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Jahilaskmine
  • Jaan Brikker: MAS, Hiiumaa Jahimeeste Selts
  • Uuno Viirlaid: VET, Põlva Jahiselts
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Tauri Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Dmitri Dralov: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Ari Lustila: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Maaris Sveters: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ervin Juht: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Uno Metsmaa: SEN, Individuaal
  • Vjatšeslav Rusak: MAS, Klubi Tajask
  • Argo Saagpakk: MAN, Saarte Jahimeeste Selts
  • Tair Tooming: OPN, Reino Jahilasketiir
  • Andres Brant: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Fredi Tarbe: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Siim Suvi: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Kalev Kikerpill: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Toomas Rumma: MAN, Individuaal
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Eero Kajakas: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kalvi Viidas: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Margus Valgma: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Andres Karu: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Olev Schmidt: MAS, Individuaal
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Rene Järvmägi: OPN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Hannus Vard: OPN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Oskar Paukku: MAS, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Mihhail Jegorov: MAS, Klubi Tajask
  • Rando Köster: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Jaanus Vaaderpass: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Viktor Beregov: VET, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Toomas Rauba: OPN, Põlva Jahiselts
  • Raivo Kimmel: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Aare Kurist: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Oliver Leif: MAN, Individuaal
  • Anti Peetso: SEN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kristo Lipp: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Ridas Kaleininkas: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Martin Metsaäär: OPN, Läänemaa Jahindusklubi
  • Ago Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Silvar Algpeus: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Andres Tooming: OPN, Reino Jahilasketiir
  • Ain Vihermets: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Mikk Lindre: MAN, Läänemaa Jahindusklubi
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Ivo Sepp: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Meelis Kruusmann: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Rein Merendi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kulno Rehkalt: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Rainis Nagel : OPN, Individuaal
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Taivar Lumiste: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit