SP Eesti MV 2021

Toimumise aeg
-
Registreerimise lõpp
Kohanimi
Kehala, Eesti
Võistlusala
FITASC Sporting
Maksevõimalused:
Pangalingiga makse
Sularahamakse
Harjutus:

Võistlus peetakse vastavalt FITASC Sporting reeglitele. Individuaal- ja meeskondlik võistlus. Välisriikide- ja EJSL-i laskurilitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis. Eesti Meistrivõistluse arvestuses on EJSL-i laskurilitsentsi olemasolu kohustuslik. Märke 200

Autasustamine:

Autasustatakse medalitega iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ja 3 parimat meeskonda. OPEN klassi sportlast autasustatakse korraldaja poolt väljapandud auhindadega, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Arvestust peetakse ka tugevusgruppide kohta. Iga tugevusgrupi parimat autasustatakse korraldaja poolt väljapandud auhindadega.

Üldarvestuse kolmele parimale rahalised auhinnad nin lisaks mitmed üllatusauhinnad sponsoritelt!

Informatsioon:

Registreerimisega ja ajakavaga seotud küsimuste korral on kontaktisikuks Ivar Pärn tel. +372 5108662. Muude küsimuste korral on kontaktisikuks Andres Ratassepp +372 53498251

TIIRU ASUKOHT

MAJUTUSASUTUSED RAKVERES

Võistlustulemused
Osalustasu: 100 €
Erihind:
Open: 105
Juuniorid: 90

Laskurite nimekiri

  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Sulev Kont: OPN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Marko Vann: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Jüri Suvorov: MAN, Individuaal
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Pasi Siikaluoma: OPN, Individuaal Soome
  • Markku Poutiainen: OPN, Individuaal Soome
  • Tero Heikkinen: OPN, Individuaal Soome
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Ivo Sepp: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Tauri Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Taivo Tigane: SEN, Jaanikese Jahiühing
  • Petri Kokkonen: OPN, Individuaal Soome
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kyösti Konttavaara: OPN, Individuaal Soome
  • Margus Valgma: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Tuomo Valkeapää: OPN, Individuaal Soome
  • Kalev Kikerpill: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Hannes Kuusmik: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Taivar Lumiste: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Anti Peetso: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Ramunas Ralys: OPN, Individuaal Leedu
  • Alo Ling: SEN, Individuaal
  • Jonas Pakalniskis: OPN, Individuaal Leedu
  • Valerijs Ceprovs: OPN, Individuaal Läti
  • Maaris Sveters: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Siim Suvi: MAN, Reino Jahilasketiir
  • Edgars Skele: OPN, Individuaal
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tair Tooming: MAN, Reino Jahilasketiir
  • Agnese Caune: OPN, Individuaal Läti
  • Avo Karu: SEN, Individuaal
  • Oliver Leif: MAN, Individuaal
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Andrus Tamm: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Hermanis Dovgijs: OPN, Individuaal Läti
  • Ivars Bubnovs: OPN, Individuaal Läti
  • Viktor Beregov: VET, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Erikas Bolsakovas: OPN, Individuaal Leedu
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Fredi Tarbe: SEN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Andres Brant: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Daniela Bondar: OPN, Individuaal Läti
  • Maris Lamberts: OPN, Individuaal Läti
  • Aivars Dronka: OPN, Individuaal Läti
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Andres Karu: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Aivars Gudakovskis: OPN, Individuaal Läti
  • Maira Sprukule: OPN, Individuaal Läti
  • Juris Sprukulis: OPN, Individuaal Läti
  • Sandis Melnis: OPN, Individuaal Läti
  • Veikko Tihvan: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Meelis Tambla: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Nikolajs Arhipovs: OPN, Individuaal Läti
  • Arnis Romans: OPN, Individuaal Läti
  • Sergejs Drozdovs: OPN, Individuaal Läti
  • Kulno Rehkalt: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Egils Bojārs : OPN, Individuaal Läti
  • Jaanus Vaaderpass: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Koit Kivikas: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tõnu Krooben: SEN, Laekvere Jahimeeste Ühing
  • Tiiu Ratassepp: LAD, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Juris Lazdins: OPN, Individuaal Läti
  • Jüri Ringe: OPN, Individuaal
  • Oskar Paukku: VET, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Rene Järvmägi: MAN, Individuaal
  • Jouni Lehtoranta: OPN, Individuaal Soome
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Džeraldas Daujotas: OPN, Individuaal Leedu
  • Justinas Valužis: OPN, Individuaal Leedu
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Egert Malts: MAN, Jaanikese Jahiühing
  • Aare Kurist: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jaan Brikker: VET, Hiiumaa Jahimeeste Selts
  • Ain Tukk: MAS, Individuaal
  • Eero Kajakas: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kaupo Vallik: OPN, Tagavere Laskurklubi
  • Timo Kyntäjä: OPN, Individuaal Soome
  • Mikko Kiviniemi: OPN, Individuaal Soome
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Enno Jersov: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Rain Lepp: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Ain Vihermets: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Peeter Reile: OPN, Individuaal
  • Andero Slavski: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Martin Metsaäär: MAN, Läänemaa Jahindusklubi
  • Lembit Mihkelstein: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Olev Schmidt: VET, Individuaal
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Mikk Lindre: MAN, Individuaal
  • Kristiina Mitt: LAD, Laekvere Jahimeeste Ühing
  • Inga Kõue: LAD, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Lauri Mihkelson: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Raivo Kimmel: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Thomas Soosaar: OPN, Individuaal
  • Aivaras Leišys: OPN, Individuaal Leedu
  • Alar Lehtsaar: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Rainis Nagel : MAN, Laekvere Jahimeeste Ühing
  • Dairis Gabranovs: OPN, Individuaal Läti
  • Tiit Kuusmik: OPN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kristo Lipp: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Sven Rannaväli: MAN, Individuaal
  • Rein Merendi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Meelis Kruusmann: MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Virgilijus Grybe: OPN, Individuaal Leedu
  • Vaidas Kaupelis: OPN, Individuaal Leedu
  • Edmunds Juskevics: OPN, Individuaal Läti
  • Raitis Rancans: OPN, Individuaal Läti