CSP EESTI KV FINAAL

Date of competition
End of registration
23.5.2024
Place
Haljala LT, Estonia
Discipline
FITASC Compak Sporting
Payment:
Payment with credit card
Cash payment
Exercise:

Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist). Välisriikide laskesportlased ja EJSL-i laskurlitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis, mille arvestusse lähevad automaatselt ka EJSL-i litsentsi omavad kohalikud laskesportlased.

Rewarding:

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda korraldaja poolt välja pandud karikatega.

OPEN klassi sportlast autasustatakse karikaga, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Iga tugevusgrupi parimat laskesportlast autasustatakse võistluse korraldaja poolt välja pandud auhindadega.

Information:

Kontaktisikuks Kristo Lipp tel: +372 5344 7151

TIIRU ASUKOHT/LOCATION

Entry fee: 75 €
Special price:
Juuniorid: 40
Open: 80

Shooters list

Free spaces left 24

AllMANSENMASJUNVETOPNLAD
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Marten Rimmel: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Marko Vann: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Olev Kuuse: MAS, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Sulev Kont: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Seppo Põldsepp: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Jahilaskmine
  • Marek Lillemäe: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Fredi Tarbe: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Maaris Sveters: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Andres Brant: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Thomas Soosaar: MAN, Individual
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Kalev Kikerpill: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Olev Schmidt: MAS, Individual
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Toomas Rumma: MAN, Individual
  • Kristjan Ige: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Raivo Kimmel: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Christian Aruksaar: JUN, Individual
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Allan Juhken: MAN, Individual
  • Lauri Pever: MAN, Individual
  • Enar Viljamaa: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Alar Pulman: OPN, Individual
  • Vjatšeslav Rusak: MAS, Klubi Tajask
  • Maido Kartau: MAN, Põlva Jahiselts
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Viktor Tarassov: VET, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Roope Ojansuu: OPN, Individual Finland
  • Lauri Hordo: OPN, Tartu Jahindusklubi
  • Liivar Põldkivi: OPN, Individual
  • Andres Karu: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Tarvo Ulejev: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Märt Pukk: JUN, Individual
  • Mikk Pukk: MAN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Aare Kurist: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Asko Tasa: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Uno Metsmaa: SEN, Individual
  • Tanel Kapp: MAN, Põlva Jahiselts
  • Kristo Lipp: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Keio Karu: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Oskar Paukku: MAS, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Jaanus Hordo: OPN, Individual
  • Egert Malts: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kaspar Kruusmägi: JUN, Saarte Jahimeeste Selts
  • Siret Krooben: LAD, Rakvere Jahindusklubi
  • Tõnu Krooben: VET, Individual
  • Taivo Tigane: SEN, Jaanikese Jahiühing
  • Erko Viilol: OPN, Individual
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Anti Peetso: SEN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Kaupo Vallik: OPN, Tagavere Laskurklubi
  • Oliver Leif: MAN, Individual