CSP Eesti MV 2023

Date of competition
-
End of registration
20.7.2023
Place
Haljala LT, Estonia
Discipline
FITASC Compak Sporting
Payment:
Payment with credit card
Cash payment
Exercise:

Compak Sporting vastavalt FITASC reeglitele. CSP-200, kahel päeval - 100 märki päevas.

Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist). Välisriikide laskesportlased ja EJSL-i laskurlitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis, mille arvestusse lähevad automaatselt ka EJSL-i litsentsi omavad kohalikud laskesportlased.

Rewarding:

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda EJSL poolt välja pandud medalitega.

OPEN klassi sportlast autasustatakse korraldaja poolt välja pandud auhinnaga, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Iga tugevusgrupi parimat laskesportlast autasustatakse võistluse korraldaja poolt välja pandud auhindadega.

Võistkondlik arvestus toimub EJSL-i liikmesklubide konkurentsis. Võistkonnad on 3-liikmelised ja sinna võivad kuuluda EJSL-i liikmesklubi laskurid erinevatest võistlusklassidest. Võistkonna koosseis registreeritakse enne võistluste algust.

Information:

Kontaktisikuks Kristo Lipp tel: +372 5344 7151

Meeskonna tasu 20€

Entry fee: 110 €
Special price:
Juuniorid: 50
Open: 115

Shooters list

AllVETSENMANMASOPNJUNLAD
  • Viktor Tarassov: VET, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Ari Lustila: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Mihhail Jegorov: MAS, Klubi Tajask
  • Roman Kuprijanov: MAN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Vjatšeslav Rusak: MAS, Klubi Tajask
  • Egert Malts: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Tair Tooming: OPN, Reino Jahilasketiir
  • Olev Kuuse: MAS, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Jevgeni Spirenkov: VET, Klubi Tajask
  • Taivo Tigane: SEN, Jaanikese Jahiühing
  • Christian Aruksaar: JUN, Individual
  • Margus Valgma: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Andres Brant: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Arti Silm: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Pavel Spirenkov: MAS, Klubi Tajask
  • Seppo Põldsepp: MAN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Maido Kartau: MAN, Põlva Jahiselts
  • Kristjan Ige: MAN, Tagavere Laskurklubi
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Olev Schmidt: MAS, Individual
  • Andres Tooming: OPN, Reino Jahilasketiir
  • Marten Rimmel: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Tauri Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Igor Homin: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Maaris Sveters: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Keio Karu: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Riho Teder: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Oskar Paukku: MAS, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Silvar Algpeus: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Siim Suvi: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Kalev Kikerpill: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Lauri Hordo: OPN, Tartu Jahindusklubi
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Andres Karu: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Asko Tasa: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Aivar Alavere: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Andero Slavski: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Jahilaskmine
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kenert Karu: OPN, Jaanikese Jahiühing
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ervin Juht: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Veikko Tihvan: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Viktor Beregov: VET, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Kaspar Kruusmägi: JUN, Saarte Jahimeeste Selts
  • Raivo Kimmel: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kristo Lipp: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Uuno Viirlaid: VET, Põlva Jahiselts
  • Fredi Tarbe: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Siret Krooben: LAD, Rakvere Jahindusklubi
  • Tõnu Krooben: VET, Individual
  • Enno Jersov: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Reigo Paukku: MAN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Tauno Tamm: MAN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Aarika Jõgiste: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Aare Kurist: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Tooni Vellend: LAD, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Mait Sirel: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Siim Sirel : MAN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ants Tormilind: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Henry Tammann: OPN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Jaanus Erimäe: OPN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Roland Pullerits: MAN, Ida-Viru Jahilaskurklubi