CSP Eesti KV II etapp 2023

Date of competition
End of registration
6.4.2023
Place
Haljala LT, Estonia
Discipline
FITASC Compak Sporting
Payment:
Payment with credit card
Cash payment
Exercise:

Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist). Välisriikide laskesportlased ja EJSL-i laskurlitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis, mille arvestusse lähevad automaatselt ka EJSL-i litsentsi omavad kohalikud laskesportlased.

Rewarding:

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda korraldaja poolt välja pandud karikatega.

OPEN klassi sportlast autasustatakse karikaga, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Iga tugevusgrupi parimat laskesportlast autasustatakse võistluse korraldaja poolt välja pandud auhindadega.

Information:

Kontaktisikuks Kristo Lipp tel: +372 5344 7151

TIIRU ASUKOHT/LOCATION

Meeskonna tasu 20€

Entry fee: 60 €
Special price:
Juuniorid: 30
Open: 65

Shooters list

AllMANSENOPNMASJUNVET
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Ari Lustila: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Silvar Algpeus: OPN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Maido Kartau: MAN, Põlva Jahiselts
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Roman Kuprijanov: OPN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Egert Malts: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Olev Schmidt: MAS, Individual
  • Tair Tooming: OPN, Reino Jahilasketiir
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Jahilaskmine
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Taivo Tigane: SEN, Jaanikese Jahiühing
  • Kalev Kikerpill: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Raivo Kimmel: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Marko Vann: OPN, Tagavere Laskurklubi
  • Marek Lillemäe: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Kristo Lipp: OPN, MTÜ Jahilaskmine
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Andres Brant: OPN, Tagavere Laskurklubi
  • Mikk Pukk: OPN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Aare Kurist: OPN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Marko Kikerpill : OPN, MTÜ Jahilaskmine
  • Christian Aruksaar: JUN, Individual
  • Vjatšeslav Rusak: MAS, Klubi Tajask
  • Olev Kuuse: MAS, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Kalvi Viidas: OPN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ervin Juht: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Marten Rimmel: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Reigo Paukku: MAN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Tooni Vellend: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Mait Sirel: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Siim Sirel : OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Asko Tasa: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Andres Karu: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Tanel Kapp: OPN, Põlva Jahiselts
  • Fredi Tarbe: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Oliver Leif: MAN, Individual
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Anti Peetso: SEN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Veikko Tihvan: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Jaanus Vaaderpass: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Tõnu Krooben: OPN, Individual
  • Enno Jersov: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Kert Kuuskla: OPN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Ago Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Arno Kull: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Kalev Viidas: OPN, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Urmas Augla: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Roland Pullerits: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Alar Lehtsaar: OPN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Robin Randoja: OPN, MTÜ Jahilaskmine