CSP Eesti KV I etapp 2023

Date of competition
End of registration
23.3.2023
Place
Männiku JT, Estonia
Discipline
FITASC Compak Sporting
Payment:
Payment with credit card
Cash payment
Exercise:

Individuaalvõistlus ja meeskonnavõistlus (ainult EJSL liikmesklubid, meeskond võib koosneda 3 liikmest olenemata võistlusklassist). Välisriikide laskesportlased ja EJSL-i laskurlitsentsi mitteomavad laskesportlased osalevad "OPEN" klassis, mille arvestusse lähevad automaatselt ka EJSL-i litsentsi omavad kohalikud laskesportlased.

Rewarding:

Autasustatakse iga võistlusklassi 3 parimat laskesportlast ning 3 parimat meeskonda korraldaja poolt välja pandud karikatega.

OPEN klassi sportlast autasustatakse karikaga, kui võistleja on tulnud üldarvestuses esimese kolme hulka.

Iga tugevusgrupi parimat laskesportlast autasustatakse võistluse korraldaja poolt välja pandud auhindadega.

Information:

Osavõtutasu tasutakse registreerimise käigus pangalingi kaudu või sularahas kohapeal. Küsimuste korral palun võtta ühendust tiiru telefonil Olavi Kaarli +372 5140553

Meeskonna tasu 20€

Entry fee: 60 €
Special price:
Juuniorid: 30
Open: 65

Shooters list

AllOPNMANLADVETMASJUNSEN
  • Silvar Algpeus: OPN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Jüri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Tarmo Meus: MAN, Tartu Jahindusklubi
  • Aarika Jõgiste: LAD, Männiku Jahilaskespordi Klubi MTÜ
  • Lembit Mihkelstein: VET, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Kristo Kitver: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Marko Vann: OPN, Tagavere Laskurklubi
  • Andres Brant: OPN, Tagavere Laskurklubi
  • Ain Tukk: MAS, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Kaarel Paukku: JUN, MTÜ Jahilaskmine
  • Jüri Valdma: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Olev Schmidt: MAS, Individual
  • Ivar Pärn: MAN, Elva Jahilaskeklubi
  • Vjatšeslav Rusak: MAS, Klubi Tajask
  • Olev Kuuse: MAS, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Valeri Suvorov: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Emil Juht: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Kalev Kikerpill: SEN, MTÜ Jahilaskmine
  • Maido Kartau: MAN, Põlva Jahiselts
  • Christian Aruksaar: JUN, Individual
  • Aare Holm: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Roman Kuprijanov: OPN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Ervin Juht: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Ando Vau: MAN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Sergei Kivi: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Reigo Paukku: MAN, MTÜ Türi Jahilaskeklubi
  • Kalle Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Koit Kivikas: MAN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Martin Metsaäär: OPN, Läänemaa Jahindusklubi
  • Kaupo Kindsigo: SEN, Võrumaa Jahimeeste Selts
  • Andero Slavski: OPN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Margus Valgma: SEN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Marten Rimmel: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Asko Tasa: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Voldemar Tõuts: MAS, Läänemaa Jahindusklubi
  • Ain Vihermets: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Egert Malts: MAN, MTÜ Jahilaskmine
  • Rain Kallas: SEN, Tagavere Laskurklubi
  • Kalvi Viidas: OPN, MTÜ Järvamaa Jahilasketiir
  • Fredi Tarbe: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Kristo Lipp: OPN, MTÜ Jahilaskmine
  • Siim Sirel : OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Tooni Vellend: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Enno Jersov: VET, MTÜ Jahilaskmine
  • Anti Peetso: SEN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Andres Karu: SEN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Ago Ahu: MAN, Rahvaspordiklubi Rae
  • Arno Kull: SEN, Tartu Jahindusklubi
  • Raivo Kimmel: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Mikk Lindre: MAN, Läänemaa Jahindusklubi
  • Mait Sirel: OPN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Alar Lehtsaar: OPN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Jaanus Vaaderpass: MAN, Alutaguse Jahilaskurklubi
  • Veikko Tihvan: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi
  • Juhan Tetsmann: SEN, Pärnumaa Jahimeeste Liit
  • Aare Kurist: OPN, Männiku Sporting Klubi MTÜ
  • Mikk Pukk: OPN, Kaitseliidu Laskespordiklubi Mälk
  • Aivar Alavere: OPN, Elva Jahilaskeklubi
  • Andres Kõiva: SEN, Elva Jahilaskeklubi
  • Roland Pullerits: OPN, Ida-Viru Jahilaskurklubi