Suveülikooli treenerite koolitus

 

Tartu Ülikooli suveülikool on suurepärane võimalus oma teadmiste värskendamiseks mõnusas suvises meeleolus. Suveülikooli kursused toimuvad Eesti eri paikades. Täpsem teave allpool. Ootame osalema.

Täpsem info ja registreerumine klikkides kursuse pealkirjal!

TARTUS

Võistkonnataju arendamine: tähelepanu ja koostöö treening sportmängudes, Aave Hannus, 14.08

Koolituse eesmärk on anda baasteadmised võistkonnaliikmete vastastikuse taju, tegevuse ennetamise ja koostöö treenimise meetoditest sportmängudes. Videoloengud annavad ülevaate võistkondliku koostöö käsitlustest tajupsühholoogia perspektiivist. Töötuba pakub juhiseid, kuidas viia läbi mängueelseid ja mängujärgseid analüüse ning kujundada harjutusi võistkondliku koostöö optimeerimiseks. Praktiliste ülesannete käigus loob iga osaleja plaani, kuidas sihipäraselt arendada võistkonnaliikmete koostööd.

Kogumaht: 10 tundi, sellest 8 tundi auditoorselt

Hind: 98 eurot

TALLINNAS

Treeneri tee distsipliinini: ennetavad ja korrigeerivad strateegiad aktiivse õppimise teenistuses, Aave Hannus, 24.08

Õpilaste distsiplineerimine on paljude treenerite jaoks üks ebameeldivamaid aspekte treeneritöö juures. Kursus annab ülevaade õpilaste käitumise kujundamise strateegiatest, mis aitavad ennetada ebasoovitavat käitumist ning toetavad tõhusat õpetamist ja õppimist. Videoloengud annavad ülevaate ennetavatest ja korrigeerivatest strateegiatest, mida kasutada selleks, et suunata õpilaste tähelepanu ja õppimist. Töötoas saab omandada praktilisi võtteid, mille abil luua tingimused keskendunud ja aktiivseks õppimiseks. Lisaks käsitletakse korrigeerivaid strateegiaid ebasoovitavale käitumisele reageerimisel.

Kogumaht: 10 tundi, millest 6 tundi auditoorselt

Hind: 98 eurot

Info on edastatud heas usus, et see valdkond pakub teile huvi. Kui te edaspidi ei soovi sarnaseid teateid saada, andke palun teada.

Teate edastas

EstaPilt

Täiendusõppe programmijuht

õppeosakond

737 5560